Součástí hotelu je parní sauna, infrasauna, whirpoolka pro 6 osob, masérský salón i vlastní fitness centrum. Díky tomu si vaše tělo v našem hotelu maximálně odpočne kteroukoliv část roku!

Masáže

Klasická masáž

Masér působí vlastním dotekem na klienta. Účinky jsou relaxační i regenerační. Kůže se prokrvuje a tělo aktivizuje acetylcholin a histamin. Tyto látky způsobují roztažení povrchových vlásečnic.

DélkaCena
30 minut290 Kč
60 minut540 Kč

Reflexní masáž

Reflexní terapie nabízí úlevu od fyzického i duševního napětí. Po reflexní masáži se nám opět vrátí do těla potřebná energie. Masáž může zmírnit bolest.Reflexní terapie je a účinnou léčebnou metodou založenou na masáži a stimulaci reflexních ploch, které se nacházejí na nohou a rukou.V chodidle se nalézají nervová zakončení, která zprostředkovávají přenos nervových vzruchů napříč celým tělem. Tato zakončení jsou stimulována masáží reflexních ploch na chodidle.

Masáž má vliv na oběhový systém a zlepšuje funkci proudění krve a lymfy. Má také pozitivní dopad na imunitní systém. Reflexní terapie je vhodná pro lidi v každém věku.

Cena
400 Kč

Medová masáž

Při masáži medem dochází k vylučování toxinů až z hloubi těla. Ty jsou vyplavovány na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Mizí usazeniny, všechny jedy z životního prostředí, potravin a léků, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

DélkaCena
30 minut350 Kč
60 minut600 Kč

Čokoládová masáž

Je to perla mezi zkrášlujícími procedurami. Čokoládové procedury jsou exklusivní tělové kůry, které působí na všechny smysly těla. Jak na Vaši dobrou náladu, tak na zpomalení procesu předčasného stárnutí i na detoxikaci těla. Čokoládová masáž patří k nejsmyslnějším a navíc … je to skvělý relax.

Délka/Typ masážeCena
40 minut800 Kč
Obličej a dekolt400 Kč

Havajská masáž

Masáž probíhá vleže na břiše, přičemž se masírují nohy zezadu, následují záda, jako poslední přichází hlava. Na rozdíl od klasické masáže jsou některé prvky obohaceny o masáž předloktími. Důležitý je také rytmus masáže, která stimuluje krevní oběh, lymfatický systém hluboce harmonizuje a pomáhá detoxikaci organismu

DélkaCena
90 minut600 Kč

TUINA masáž

TUINA masáž je součástí tradiční čínské medicíny. U nás zatím patří k méně známým léčebným metodám. Prostřednictvím různých technik a práce s energií jsou při masáži harmonizovány nerovnovážné stavy pacienta a to působením na nervová vlákna na začátku svalu, především pak na místech citlivých na bolest. Ztuhlé a nepružné svaly jsou většinou příčinou špatného proudění v lymfatickém systému, poruch krevního oběhu a špatné funkce orgánů a kloubů. Následkem je pak vznik mnoha akutních i chronických zdravotních problémů. TUINA masáže jsou vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti, u nichž během růstu často dochází k různým deformacím a abnormalitám páteře.

Typ masážeCena
Záda250 Kč
Hlava250 Kč
Celé tělo600 Kč

Kontaktujte nás

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.